Kompleks działek budowlanych pod Łodzią, w otoczeniu lasów

49 900,00 zł

sprzedam


Kompleks Stryków, działek Stryków, budowlanych Stryków, Łodzią, Stryków, otoczeniu Stryków, lasów Stryków

Kompleks działek budowlanych w pobliżu lasu, pod Łodzią.

Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas do komfortowego życia, jest dobry.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Kompleks posiada niezwykle atrakcyjną lokalizację w spokojnej i pięknej okolicy, a równocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi i innych większych ośrodków miejskich. Położenie zapewnia dobre połączenie z węzłem Łowicz autostrady A2 (15 min) oraz autostradą A1.

W niespełna 7 minut możesz znaleźć się w Słupii (siedzibie gminy), w 12 min Brzezinach, w 17 min Skierniewicach lub Głownie, a w ok. 27 min – Łodzi. W 3 min dojedziesz do stacji kolei aglomeracyjnej obsługującej połączenia m.in. do Łodzi i Skierniewic.

Dodatkowym atutem jest bliskość cennych przyrodniczo terenów umożliwiających odpoczynek w otoczeniu natury - Obszaru Chronionego Krajobrazu Mrogi i Mrożycy oraz rezerwatów przyrody.

CHARAKTERYSTYKA DZIAŁEK
Teren osiedla został podzielony na 17 działek budowlanych o powierzchniach od 901 m2 do 1035 m2. Foremne kształty parceli ułatwią ich przyszłe zagospodarowanie. Wszystkie działki posiadają bezpośredni dostęp do zmodernizowanych gminnych dróg asfaltowych, w których znajduje się wodociąg oraz sieć elektroenergetyczna i telekomunikacyjna. Zrealizowane badania geotechniczne gruntu potwierdzają korzystne warunki do budowy domu.

MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA
Wszystkie działki w kompleksie objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej. Korzystne parametry zabudowy dają szerokie możliwości wyboru projektu domu:

budynki mieszkalne o wysokości do dwóch kondygnacji nadziemnych, do 12 m wysokości w kalenicy, z dopuszczeniem realizacji piwnicy;

powierzchnia zabudowy do 50 % powierzchni działki budowlanej;

udział powierzchni biologicznie czynnej: minimalnie 40 % działki budowlanej.

WARUNKI ZAKUPU

Atrakcyjne rabaty przy zakupie minimum 2 działek – zapytaj o aktualne promocje.

Podane w ogłoszeniu ceny są kwotami brutto (wystawiamy fakturę VAT 23%).

Kupując od nas działkę jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) w wysokości 2% kwoty transakcji - właśnie tę kwotę zaoszczędzisz na akcie u notariusza.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: Maciej Piątek, tel. 784-374-093

Zachęcam do umówienia się na prezentację nieruchomości.

Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

Hasła kluczowe: kapitał, lokata kapitału, inwestycje, inwestycja, MPZP, kompleks, grunt to inwestycja, grunttoinwestycja, stopa zwrotu, rentowność, faktura, fv, VAT, 23%


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 462

nr ogłoszenia: 22730